Levoča – predobraz liberálnej moci

Levoča vo svojej histórii zažila všeličo. Ale aby sa bývalý prezident pasoval za cigánskeho vajdu, ako počas ohláseného mítingu strany Kotlebovci ĽS NS, to Levočania videli prvý raz.

Pre Kisku nemohol  byť problém dostať na levočské námestie cigánov, veď zo starostom Vladimírom Ledeckým v neďalekom Hrhove veľmi dobre vychádzajú. Ten mu pomohol odkúpiť hrhovský  kaštieľ, z ktorého vysťahoval detí  a Kiska mu dal piate miesto na kandidátke svojej strany Za ľudí. Ledecký je známy tým, že to s cigánmi vie.  Kiska, Truban, Beblavý, Hlina, Sulík, Matovič i Kollár predstavujú lídrov strán, ktoré sa chystajú vládnuť a urobiť v štáte zmenu. Nech nikoho nemýli, že v tomto progresívne liberálnom bloku sa nachádza aj predseda KDH, veď kádeháci sa v minulosti spojili s komunistami i liberálmi, takže žiadna anomália v ich správaní.

V čom je hrozba pre Slovensko, ak sa moci chopia liberáli? Na jednej prednáške pre seniorov, ktorú organizovala mimovládka Socia s cieľom presvedčiť staršiu generáciu, ktorým  médiám majú veriť, som položila otázku, prečo vnucujú prítomným  iba liberálne médiá ako dôveryhodné, keď v tomto štáte je väčšina ľudí orientovaná konzervatívne, čo vyplýva aj zo sčítania ľudu. Dostala som odpoveď, že veď liberálnu demokraciu máme zakotvenú v Ústave SR!  Tak si to predstavte, čo títo liberáli si už dnes dovoľujú!

V Ústave, v článku štyri,  sme pred rokom 1989 mali  zakotvenú  vedúcu úlohu komunistickej strany a vieme, že to bolo prvé, čo ľudia na námestiach žiadali zrušiť. A liberáli už dnes hovoria o svojej nadradenosti! Čo bude nasledovať, ak získajú moc? Bude to tak ako na svojom fb sľuboval študent bratislavského gymnázia Emil Hodál voličom pronárodných kandidátov za hlavu štátu? Pripomeňme si to: „Tak, Čaputová vyhrala a prvé, čo spraví je, že zatočí s opicami a antisemitami, ako ste vy. Členov tejto skupiny máme označených a budete prví, ktorých budeme strieľať.“ No, ak by skutočne voľby vyhrali progresívci  a zostavovali vládu, niet pochýb, že opäť vrátia do Ústavy  článok štyri a zakotvia vedúcu úlohu liberálnej ideológie. A procesy podobné tým z päťdesiatych rokov sa môžu začať. Nie s kriminálnikmi, to si Kiska nemôže dovoliť, ale s názorovými oponentmi, ako za oných čias. Poslanec Blaha sa až potom bude čudovať!

V päťdesiatych rokoch minulého storočia bol predsedom Okresného národného výboru v Levoči Ondrejčák. Rozhodol, že cigánov treba integrovať a zo vzdialenej osady ich nasťahoval do bytov v renesančných domoch na námestí. Azda sa netreba zmieňovať, ako ich vybývali. Ohničky zo vzácnej drevenej intarznej podlahy, drevených zárubní a všetkého, čo horí, sa stali dennou zábavou cigánov. Až keď obťažovanie turistov pľuvancami  z okien sa stalo neúnosné, muselo mesto zakročiť. Dnes sa takým novým Ondrejčákom  v Levoči chystá byť Kiska. Levočania majú sklon voliť kádehákov. Nuž, zvoľte si aj Kiskovcov, keď túžite po novej totalite, lebo Levoča bola známa aj tým, že tu bola silná úderka komunistickej strany. Niečo o tom vie štátny tajomník Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR Branislav Ondruš (Smer-SD). Takže ak  túžite po novej totalite, zvoľte si ich, ale len vo vašom meste.  Slovenská liga vznikla práve preto, aby zabránila liberálnemu šialenstvu a dodala do vlády národnej záchrany odborníkov. Máme ich dosť, aj bez Vladimíra Mečiara.

Eva Zelenayová

Tiež sa ti môže páčiť