Slovenskú ligu navštívila TV Markíza. Čo odznelo v hlavných správach?  Teraz si môžete pozrieť aj celú reportáž bez cenzúry.

Slovenská liga kandiduje v parlamentných voľbách 2020 pod číslom 16.

TV Markíza odvysielala 16. februára 2020 krátku reportáž o Slovenskej lige v hlavných správach podľa typického štýlu mainstream média. My vám ponúkame necenzurovanú celú reportáž v sídle hnutia Slovenskej  ligy našou kamerou pod názvom: “Slovenskú ligu navštívila TV Markíza”

Každý občan má právo na necenzurované a plnohodnotné správy o Slovenskej lige v súlade s ústavou Slovenskej republiky v Čl. 26 “Sloboda prejavu a právo na informácie sú zaručené. Cenzúra sa zakazuje.”

Pozri: „Slovenská liga v hlavných správach v TV Markíza“

Prinášame vám necenzurovanú reportáž z návštevy hnutia Slovenskej ligy, redaktorkou Martina Töröková z TV Markíza. Mainstream zväčša neuvedie pre televíznych divákov správy, reportáž v plnom formáte, ale len okresané a jednofarebné informácie.

Preto sme sa rozhodli natočiť necenzurovanú návštevu reportérky z TV Markíza v hnutí Slovenská liga, kde sa dozviete viac, ako v samotných správach – reportáži TV Markíza, ktorú odvysielala 16. februára 2020 v hlavných správach k parlamentným voľbám 2020.

Pozrite si reportáž bez cenzúry, urobenú našou kamerou:„Slovenskú ligu navštívila TV Markíza“

Tiež sa ti môže páčiť